Stymulator wzrostu Superplon K. Pierwsza pomoc dla Twoich roślin!

Od naszych czytelników często dostaję pytania jak pomóc roślinom, które ucierpiały wskutek przymrozków, suszy, czy błędów w uprawie. Czy jest jeszcze szansa na ratunek, nawet jeśli nie znamy przyczyny więdnięcia lub zamierania?

Na szczęście jest rozwiązanie! W takich przypadkach pomoże stymulator wzrostu Superplon K, który potrafi niemal wskrzesić zabiedzone rośliny. Zobacz jak to działa i co robić, gdy Twoje rośliny potrzebują pilnej pomocy!

Superplon K Pflanzenwachstumsstimulator

Stymulator wzrostu roślin Superplon K

Ich empfehle!

Informacje jak ratować rośliny, które ucierpiały wskutek przymrozków, suszy czy błędów w pielęgnacji, przygotował Rafał Okułowicz, wydawca PoradnikOgrodniczy.pl

Preparat, który dziś przedstawiam, to nie tylko sposób aby wskrzesić umierające rośliny ale też doskonała metoda na poprawę wzrostu i plonowania warzyw oraz roślin sadowniczych. Postępując wg tych wskazówek możesz zebrać tak duży plon, o jakim wcześniej nawet Ci się nie śniło!

Choć może się to wydawać niemożliwe, od lat Superplon K jest z powodzeniem stosowany przez rolników i szkółkarzy, którzy cenią sobie jego skuteczność i szerokie spektrum działania. Producentem tego preparatu do zastosowań profesjonalnych jest firma BIO-GEN, zajmująca się m. in. biologiczną ochroną roślin, tworząca preparaty odbudowujące mikroflorę bakteryjną w sadach i rewitalizujące glebę.

We współpracy z grupą Target powstał pomysł aby udostępnić Superplon K do stosowania w uprawach amatorskich. Dzięki temu i my, posiadacze ogrodów przydomowych i działkowych, możemy wykorzystać Superplon K jako pierwszą pomoc dla roślin w kryzysowych sytuacjach.

Opinie pierwszych osób, które zastosowały Superplon K, potwierdzają, że naprawdę warto!

W zeszłym roku uratowałam Superplonem ostrokrzewy. Warto go stosować.

Jadwiga, wpis na naszym facebook'u

Po ociepleniu zwiastującym wiosnę, nastąpił nawrót zimy. Liście moich różaneczników stały się obwisłe i zwinięte w trąbkę. Polecono mi zastosować Superplon K i rośliny bardzo szybko odzyskały wigor. Właśnie zabierają się do kwitnienia!

Olek, Rzeszów

Na wiosnę mój klon japoński szybko wypuścił listki. Niestety nocą przyszedł przymrozek -2 stopnie i roślina przemarzła, listki całkiem oklapły. Myślałam, że to już koniec ale Superplon K w kilka dni przywrócił roślinę do życia. Klonik wygląda teraz wspaniale!

Basia, Koszalin

Warto wiedzieć!

Skuteczność stymulatora wzrostu Superplon K potwierdziły liczne badania, w tym badania prowadzone w 2012 roku w Instytucie Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach (ocena skuteczności Superplon K w uprawie warzyw) oraz w 2013 roku w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach (ocena skuteczności w uprawie roślin sadowniczych)*.

W pierwszym z w/w badań potwierdzono, że "Superplon K wpływa korzystnie zarówno na rozwój systemu korzeniowego roślin jak i plonowanie. Objawia się to między innymi wpływem na wzrost zawartości chlorofilu w liściach oraz intensywności fotosyntezy".

Natomiast w drugim badaniu "po zastosowaniu preparatu Superplon K zauważono znaczący wzrost plonu, przy jednoczesnym zachowaniu jakości owoców. Owoce po zastosowaniu preparatu posiadały wyższą zawartość cukrów".

*Wyniki badań publikowane na stronie bio-gen.pl

Kiedy stosować Superplon K

Superplon K możemy stosować zarówno w uprawie warzyw (w gruncie i pod osłonami), roślin sadowniczych, jak i roślin ozdobnych. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując SuperplonK w okresie wiosennym - od marca do maja.

Superplon K pomoże Twoim roślinom w następujących sytuacjach:

  1. Rośliny są osłabione po mroźnej zimie lub uszkodzone przez wiosenny przymrozek
  2. Rośliny są uszkodzone przez silne deszcze, gradobicie, opady śniegu
  3. Rośliny więdną w wyniku suszy
  4. Rośliny są osłabione po przesadzeniu
  5. Rośliny są osłabione w wyniku niewłaściwego nawożenia lub pielęgnacji

Dobra rada!

Zawsze, kiedy nie wiesz jaka jest przyczyna pogorszenia wyglądu rośliny lub osłabienia jej wzrostu, warto zastosować Superplon K. To niezawodna pierwsza pomoc dla roślin osłabionych i więdnących.

Superplon K warto stosować także w celu wzmocnienia roślin podczas produkcji rozsady lub sadzonkowania. Dzięki temu uzyskuje się lepsze jakościowo, zdrowsze i lepiej wyrośnięte sadzonki, odporne na choroby i szkodniki.

Das Präparat kann auch während der Vegetationsperiode verwendet werden, um das Pflanzenwachstum und den Ertrag zu verbessern. Superplon K liefert viel höhere Erträge und verbessert den Geschmack von Früchten (Untersuchungen haben unter anderem gezeigt, dass Kirschfrüchte nach der Verwendung von Superplon K einen höheren Zuckergehalt haben und einen süßeren Geschmack haben).

Eine praktische Lösung!

Supercrop K kann mit Pflanzenschutzmitteln gemischt werden. Daher kann das Besprühen mit Supercrop K gleichzeitig mit anderen im Garten geplanten Schutzbehandlungen durchgeführt werden.

Dosierung von Superplon K.

Die Verwendungsregeln und Dosierungen von Superplon K sind in der Tabelle aufgeführt.

Superplon K Pflanzenwachstumsstimulator

Laden Sie die Superplon K-Dosierungstabelle in einer druckbaren Version herunter:

  • Anwendung und Dosierung von Superplon K (PDF)

Sie können Superplon K zu einem attraktiven Preis in unserem Tutorial-Shop bestellen . Wir garantieren ein originelles, qualitativ hochwertiges Produkt, eine effiziente Auftragsabwicklung und einen schnellen Versand. Um in den Laden zu gelangen, drücken Sie die Taste unten.

SuperPlon K.